Корзина
32 отзыва
МАГАЗИН ВЕСОВ И ЛАБОРАТОРНЫХ ПРИБОРОВ ЛАБЗОНА В ХАРЬКОВЕ0505956447
Весовое и лабораторное оборудование. Лабзона 0505956447

ТОВ Лабзона на Форумі "Business4Women"-2018

ТОВ Лабзона на Форумі "Business4Women"-2018

Знову зустрілися друзі та однодумці, які вважають, що жінки в бізнесі – це круто!

Представниця ТОВ Лабзона - Уварова Юлія прийняла участь у Форумі "Business4Women"-2018, ініційованого Донецькою торгово-промисловою палатою. Знову зустрілися друзі та однодумці, які вважають, що жінки в бізнесі – це круто!
Жінкі в Україні бажають розвивати свою бізнес-ідею.

«Ви вже досягли значних успіхів і постійно розвиваєтесь. Ми впевнені, що ваші успіхи вийдуть за межі області і України »,- наголосив аналітик групи з фінансування та розвитку МСБ Європейського банку реконструкції та розвитку Тимур Халілов, вітаючи учасниць форуму.

Про роль менторства в активізації і забезпеченні розвитку бізнесу говорила директор проектного офісу ГО «Взаємодія Плюс» Лариса Самосьонок, зазначивши: «Досвідчений підприємець –ментор має поділитися своєю енергією з менті (молодим підприємцем)». Також Лариса представила гостям форуму підприємниць-героїнь успішного кейсу менторства.

Консультант з франчайзингу компанії Franchising Full Cycle (FFC), менеджер навчальних програм в проекті FFC Business School Олег Кваша розповів про франчайзинг як інструмент розвитку підприємництва, про помилки, яких потрібно уникати.

Використовувати маркетингові інструменти для просування власного бізнесу вчив учасників форуму директор з розвитку Агентства ефективного інтернет-маркетингу «WebPromo» Антон Воронюк

На другий день форуму #Business4Women учасники взяли участь у двох воркшопах: «Високі стандарти бізнесу. Як працювати з клієнтом» Юлія Заіка - виконавчого директора ГО «Ліга ділових та професійних жінок України"

Щира подяка всім учасникам!

 

 

Другие новости